Microsoft Identity and Access Administrator (beta)

EXAM CODE SC-300

تایید هویت و دسترسی مایکروسافت

کد آزمون SC-300

microsoftExam
جزئیات آزمون

تعداد سوالات

بین 40 تا 60

نوع سوالات

چند گزینه ای

مدت آزمون

150 دقیقه

نمره قبولی

حداقل 700

Microsoft Identity and Access Administrator (beta)

Microsoft Identity and Access Administrator با استفاده از Azure Active Directory (Azure AD) سیستم های مدیریت هویت و دسترسی یک سازمان را طراحی ، پیاده سازی و اجرا می کند. آنها وظایفی مانند تأیید هویت ایمن و دسترسی مجوز به برنامه های سازمانی را مدیریت می کنند. سرپرست تجارب یکپارچه و قابلیت های مدیریت سلف سرویس را برای همه کاربران فراهم می کند. دسترسی تطبیقی ​​و حاکمیت عناصر اصلی این نقش هستند. این نقش همچنین مسئول عیب یابی ، نظارت و گزارش دهی برای هویت و محیط دسترسی است.

Identity and Access Administrator ممکن است یک فرد منفرد یا عضوی از یک تیم بزرگتر باشد. این نقش با بسیاری از نقشهای دیگر سازمان همکاری می کند تا پروژه های استراتژیک هویت را برای مدرن سازی راه حل های هویت ، پیاده سازی راه حل های ترکیبی از هویت و اجرای حاکمیت هویت ، هدایت کند.

امتحانات بتا بلافاصله نمره نمی گیرند زیرا ما در حال جمع آوری اطلاعات مربوط به کیفیت س questionsالات و امتحان هستیم. درباره ارزش و اهمیت آزمونهای بتا بیشتر بیاموزید.

* اولین 300 نفری که ثبت نام می کنند ، با استفاده از کد SC300VINEMONT ، می توانند با 80٪ تخفیف در این آزمون شرکت کنند! صندلی ها به صورت اولین و با سرویس دهی اول ارائه می شوند. شما باید در آزمون در 8 مارس 2021 یا قبل از آن ثبت نام کنید. در اسرع وقت در این آزمون شرکت کنید ، بنابراین ما می توانیم از نظرات ، بازخورد و داده های آزمون شما در ارزیابی کیفیت سوالات استفاده کنیم. این کد دسترسی خصوصی نیست. می توانید از این کد برای ثبت نام و شرکت در آزمون در 8 مارس 2021 یا قبل از آن استفاده کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید که برخی کشورها هستند که کد بتا کار نمی کند (از جمله ترکیه ، پاکستان ، هند و چین). شما قادر به شرکت در آزمون بتا در این کشورها نخواهید بود.

بخشی از الزامات مورد نیاز: Microsoft Certified: Identity and Access Administrator Associate

معرفی مدرک Azure Fundamentals

برگزاری آزمون های بین المللی شبکه در Goexam

دوره آموزشی مایکروسافت SCCM 2016

سرفصل های آزمون

Skills measured

  • Implement an identity management solution (25-30%)
  • Implement an authentication and access management solution (25-30%)
  • Implement access management for apps (10-15%)
  • Plan and implement an identity governance strategy (25-30%)
این آزمون برای گرفتن مدرک یا مدرک های زیر لازم است
29
Microsoft 365 Certified: Enterprise Administrator Expert
Associate
Identity and Access Administrator Associate
کتاب و جزوات مربوطه
هیچ داده ای یافت نشد
فرم درخواست آزمون
پیمایش به بالا