آزمون های شرکت Google Cloud

شرکت Google Cloud

گوگل یک شرکت آمریکایی می باشد که در زمینه فناوری اطلاعات شامل موتور جستجوی اینترنتی، سرویس دهنده Cloud و تبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار و مواردی از این قبیل فعالیت می نماید.

شرکت گوگل(Google Cloud)

Google Cloud یک شرکت آمریکایی می باشد که در زمینه فناوری اطلاعات شامل موتور جستجوی اینترنتی، سرویس دهنده Cloud و تبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار و مواردی از این قبیل فعالیت می نماید. دفتر و محل فعلی این شرکت در مانتین ویو کالیفرنیا می باشد. گوگل در حال حاضر بزرگ ‌ترین زیرمجموعه‌ آلفابت است. این شرکت خدمات اینترنتی قابل توجهی در بستر اینترنت مانند بهترین موتور جستجو، سرویس Gmail که نوعی سروریس ایمیل عمومی می باشد و شبکه‌های اجتماعی گوگل+ که امروزه حذف شده است و سرویس های موجود بر بستر کلود را میزبانی میکند.
باتوجه به این گستردگی خدمات این شرکت مانند دیگر سازمن های بزرگ حوزه فناوری اطلاعات متناسب با تکنولوزی هایی که روانه بازار می نماید یک سری دوره ها و آزمون های بین المللی را ارائه نموده است که علاقه مندان و کارشناسانی که میخواهند با تکنولوژی های این شرکت کار نماییند.در ادامه شایان ذکر می باشد که مجموعه Goexam می تواند آزمون های بین المللی Google Cloud را برای متقاضیان برگزار کند.

برخی از آزمون های شرکت Google Cloud

هیچ داده ای یافت نشد

جهت ثبت درخواست آزمون به صفحه آزمون موردنظر رفته و فرم درخواست آزمون را پر نمایید

نمونه مدارک دریافت شده

پیمایش به بالا