آزمون شرکت CIW

شرکت CIW

کلمه CIW مخفف Certified Internet Web است که نام گروهی از طراحان وب می باشد این تیم در دهه ۱۹۹۰ موسسه CIW را تاسیس کردند و به سرعت جایگاه خود را میان شرکت‌های بزرگ پیدا کردند.

شرکت CIW

CIW مخفف Certified Internet Web است که نام گروهی از طراحان وب می باشد این تیم در دهه ۱۹۹۰ موسسه CIW را تاسیس کردند و به سرعت جایگاه خود را میان شرکت‌های بزرگ پیدا کردند. استقبال از این مدارک به نحوی بود که این موسسه تا سال ۱۹۹۷ حدود ۱۴۵۰۰۰ مدرک را برای دانشجویان صادر نمود.
اساس این موسسه برگزاری دوره های آموزشی طراحی وب سایت می باشد. ائلین سطح از این مدرک به نام CIW Associate معرفی می گردد که مباحث مقدماتی شبکه و طراحی را پوشش می دهد. بعد از این دوره شما باید در هر گرایشی که شرکت نمایید مدرک CIW Master را دریافت می کنید. دور های این شرکت دارای دسته بندی های متفاوتی از قبیل Designer , Web Site Manager , Enterprise Developer و … می باشد که هر یک خو دارای دسته بندی های متفاوتی است.
برای نشان دادن تخصص در هریک از این دسته بندی و گرایش ها باید نسبت به دریافت مدارک آن اقدام نمایید.در ادامه شایان ذکر می باشد که مجموعه Goexam می تواند آزمون های بین المللی CIW را برای متقاضیان برگزار کند.

برخی از آزمون های شرکت CIW

هیچ داده ای یافت نشد

جهت ثبت درخواست آزمون به صفحه آزمون موردنظر رفته و فرم درخواست آزمون را پر نمایید

نمونه مدارک دریافت شده

پیمایش به بالا