1. امکان مرجوع کردن و تعویض لایسنس با نوع دیگر مطلقا وجود نخواهد داشت. در طول روند خرید با کارشناسان ما در ارتباط هستید و مسئولیت هر گونه اشتباه در انتخاب محصول برعهده کاربر میباشد.
  2. چنانچه کاربر خود به صورت سلیقه ایی، در مشکلات احتمالی در license، ارتباط سیستم های یورز با سرور آنتی ویروس و همچنین پنل آنتی ویروس بدون در میان گذاشتن مشکل با واحد فنی اقدام به رفع مشکل کند و باعث بروز مشکلاتی بیشتر شده باشد، مسئولیت آن بر عهده کاربر میباشد.
  3. مجموعه‌ی گواگزم پلاس فروشنده‌ی License آنتی ویروس‌ها می باشد و سازنده‌ی نرم افزار آنتی ویروس نیست. از این رو به کاربران گرامی توصیه میگردد پیش از خرید لایسنس و نرم افزار آنتی ویروس با مشورت کارشناسان ما و بررسی های لازم  از عملکرد آن در شبکه داخلی خوب اطمینان کامل حاصل نمایید.
  4. مجموعه گواگزم پلاس  فروشنده لایسنس های End User است و لایسنس را مستقیماً به کاربر مصرف کننده نهایی می فروشد. چنانچه فروشگاه اینترنتی یا فیزیکی دارید و برای مشتریان خود از ما خریداری می کنید، گواگزم پلاس مسئولیت دست به دست شدن لایسنس و در نهایت باطل شدن آن را نمی پذیرد.
  5. توصیه میشود لایسنس خریداری شده را پس از خرید فعال کنید. سیاست گذاری های کمپانی های سازنده آنتی ویروس ممکن از دائما تغییر کند و خارج از اختیارت مجموعه گواگزم پلاس است. لذا از نگهداری آن برای چند ماه خودداری نمایید.
  6. مسئولیت مشکلاتی نظیر اینترنت کاربر، محدودیت‌های مخابراتی کشور، تحریم های بین المللی و تغییر در سیاست ها و قوانین کمپانی سازنده آنتی ویروس در عدم آپدیت آنتی ویروس و از کار افتادن لایسنس، بر عهده گواگزم پلاس نیست و رفع آن، خارج از اختیارات این مجموعه می باشد.