آنتی ویروس Eset

معرفی شرکت Eset

Eset یک شرکت نرم افزاری متخصص در زمینه سایبری می باشد . این شرکت در سال 1992 توسط براتیسلاوا، اسلواکی تاسیس شد و در حال حاضر در بیش از 200 کشور و منطقه در سرار جهان دارای 22شعبه است . اولین شعبه بین المللی در سال 1999 در سن دیگو افتتاح شد، دومین شعبه در جمهوری چک در سال 2001 افتتاح شد.
در ابندای تاسیس بنیانگذاران این شرکت , آنتی ویروس خود را با نام Nod توسعه دادند و این امر اولین قدم برای تبدیل به یک شرکت نرم افزاری آنتی ویروس بود . در حاضر Eset به عنوان موفق ترین شرکت در خصوص امنیت سایبری در اسلواکی و اروپا شناخته شده است.
آنتی ویروس ESET NOD32 و محصولات مرتبط دیگر با مجموعه گسترده‌تری از عملکردهای امنیتی، از جمله ESET Smart Security Premium و ESET Internet Security، به‌صورت سالانه ارتقا و منتشر می‌شوند. در سال 2010، ESET محصولاتی را برای macOS منتشر کرد که نسخه تجاری آن اکنون ESET Endpoint Antivirus و نسخه خانگی به نام ESET Cyber Security نامیده می شود.
همچنین Eset در سال 2012 محصول Mobile Security را برای تلفن همراه اراده کرد و این ابزار علاوه برای تشخیص بدافزار بلکه قابلیت فیلتر تماس , آشکار سازی ابزاری های تبلیغاتی مزاحم و.. را زیر داشت .
معماری نرم افزار های امنیتی Eset به گونه ایی است که میتوانید به صورت یکپارچه در انواع سیستم عامل ها از جمله ویندوز 11, ویندوز 10 , mac os , linux نیز استفاده نمایید .
در عین حال اگر به دنبال آنتی ویروس برای کسب و کا ردر ایران میباشید ما به شما آنتی ویروس نود 32 را پیشنهاد میکینم. آنتی ویروس نود 32 دارای سیستم امنیتی، فایروال و آنتی ویروس ارتقاء یافته ای است که به خوبی می تواند امنیت شبکه ی اطلاعات شما را تامین نماید.اگر قصد تهیه لایسنس آنتی ویروس Node 32 را دارید میتوانید در سکوریتی گواگزم اقدام نمایید و اطمینان کامل را به شما میدهیم که با بودجه ایی که اختصاص میدهید . Eset بهترین گزینه ی انتخاب برای شما است .