گواگزم پلاس (Goexam Plus)

امنیت را با Goexam Plus تجربه کنید !

فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس سیمانتک Symantec، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32

خدمات ما در گواگزم پلاس

با ما در کانون توجه باشید

گواهی حسن انجام ما

وبلاگ

آخرین مقالات گواگزم پلاس

بیشتر بدانیم

یکی از چالش هایی که یک شبکه بزرگ و وسیع با آن همواره مواجه است مدیریت آن است و هنگامی که امنیت شبکه مورد بحث باشد، این امر دشوارتر خواهد شد. امنیت کل شبکه به امنیت تمامی سیستم های شبکه وابسته است، بنابراین نیاز به ابزاری انعطاف پذیر برای مدیریت مجتمع و ساده وجود دارد تا هیچ کامپیوتری نادیده گرفته نشود.

در نتیجه امروزه تامین امنیت در شبکه یک امر حیاتی است ! چراکه با توجه به افزایش نیاز جوامع به فضای مجازی , ارتباطات اینترنتی دیگر جزعی از زندگی روزمره ما شده است . از ارتباطات در محافل اجتماعی آنلاین , دسترسی سریع به داغ ترین اخبار روز , فروشگاه های اینترنتی و.. همگی جزء کوچکی از شبکه سراسر اینترنت می باشد .

اگرچه دسترسی آنلاین به اطلاعات متنوع نقطه قوت ارتباطات اینترنتی محسوب می شود اما تهدیداتی همچون حمله ی بد افزار ها , ویروس ها , تروجان ها و همچنین سرقت اطلاعات که همواره کاربران مواجه هستند.
سکوریتی گواگزم وبسایتی تخصصی در زمینه فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است که هدف ما در این مجموعه تامین امنیت شبکه و محافظت از اطلاعات کاربران در برابر انواع تهدیدات است .
برای خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس سیمانتک Symantec، آنتی ویروس ایست نود32 – ESET nod32، به صورت آنلاین در گواگزم پلاس اقدام نمایید . ما به شما این اطممینان را میدهیم همواره کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز بهترین راه حل های امنیتی و آنتی ویروس های اورجینال را به شما پیشنهاد میدهند و شما را در انتخاب بهترین آنتی ویروس جهت امنیت شبکه خود یاری میکنند.