آزمون های بین المللی مایکروسافت

با اعتبار بین المللی مورد تایید تمامی شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی

درباره با آزمون های بین المللی مایکروسافت بدانید

در ادامه این مطلب شما را با مواردی مهم و کاربردی در خصوص آزمون های بین المللی برای شما عزیزانی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی در داخل و خارج از ایران را دارید بسیار کاربردی می باشد.
مورد اول اینکه مدارک شرکت مایکروسافت مدارکی می باشد با اعتبار بین المللی که مورد تمامی شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی می باشدبر همین اساس این مورد گویا می باشد که پس پاس کردن و یا قبولی در این آزمون کار راحتی نمی باشدو نیاز به تسلط به مباحث این حوزه را دارد . نکته ای که وجود دارد برای شرکت در این آزمون های بین المللی شما باید دانش نسبتا خوبی در خصوص درک مطالب انگلیسی داشته باشید چون آزمون به زبان لاتین برگزار می گردد.
تا سال 2015 آزمون های مایکروسافت توسط کمپانی Prometric برگزار می شد اما امروز شرکت Vue این نقش را ایفا می کند.

قوانین و مقررات VUE برای این آزمون

اول اینکه این شرکت در کشورهای مختلف دارای نمایندگی هایی می باشد که مجری برگزاری آزمون های این شرکت می باشند. برای حضور در این مراکز و شرکت در آزمون باید از طریق وب سایت VUE با توجه به کشور و شهر مورد نظر از قبل تاریخ و ساعت و روز آزمون را مشخص نمایید.

در گذشته که شما در مراکز آزمون Prometric شرکت می نمودید نتیجه آزمون شما با مقداری تاخیر صادر می شد. اما تفاوتی که شرکت VUE در این خصوص دارد این می باشد که نتیجه آزمون شما به محض اتمام آزمون صادر می گردد.
یکی دیگر از این تفاوت ها امکان تقلب در آزمون های Prometric بود که این مورد در خصوص آزمون های VUE تقریبا به صفر رسیده است. دلیل این مورد هم این می باشد که VUE در خصوص یک سری آزمون ها شرایط خاصی را لحاظ نموده است. به طور مثال دریافت اثر انگشت. گرفتن عکس کاربر در سر جلسه آزمون.اسکن رگ های خونی و …. که این پالسی ها با توجه به نوع آزمون های شرکت های طرف قرارداد با VUE متفاوت می باشد.

برگزار کننده های آزمون های بین المللی

Cisco
Cisco
VMware
VMware
COBIT
COBIT
EXIN
EXIN
EC-Council
EC-Council
Dell EMC
Dell EMC
Prometric
Prometric

پرسش های متداول

حداقل و حداکثر نمره قبولی در این آزمون ها چه مقدار می باشد؟

در خصوص آزمون ها باید خاطر نشان کنیم که حداکر نمره قبولی در آزمون 1000 و حداقل نمره 700 می باشد.

سوالات آزمون به چه تعداد است؟

تعداد سوالات آزمون متفاوت به نوع آزمون می باشد.

مدت زمان پاسخ به سولات این آزمون چقدر است؟

زمان این آزمون هم بر این اساس نوع آن متفاوت می باشد بین 2 الی 3 ساعت زمان برای شرکت در آزمون های بین الملی وجود دارد.

نحوه پاسخ گویی به سولات آزمون بین المللی چگونه است؟

نکته ای دیگری که باید اشاره کنیم یک سری سوالات اگر جوابی به آنها دهید دیگر امکان برگشت و اصلاح جواب را نخواهید داشت پس در انتخاب گزینه درست باید دقت کنید. علاوه بر این یک سری از سوالات که در آزمون های شبکه حدودا 7 سوال ارائه می شود که بیش از یک جواب دارد. حتی سوالاتی ارائه می شود که امکان وجود چند گزینه درست در آنها وجود دارد و این هوش شما می باشد که کدام گزینه احتمالا بیشر از مابقی جواب ها درست تر می باشد.

سطح سولات آزمون چگونه است؟

در حین آزمون سوالاتی مشاهده می کنید که شاید در مدت مطالعه و کار کردن با این موارد تابه حال برخورد نداشته اید این موارد در آزمون های بین المللی زیاد مشاهده می گردد. راه حل این می باشد که علاوه بر کتاب های آزمون از تست های آزمون های مشابه استفاده کنید و از خود VUE اقدام و خرید تست کنید که این کار امکان قبولی شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

آیا ترتیبی در خصوص انتخاب کدهای آزمون های مایکروسافت وجود دارد؟

نکته دیگر که خیلی از کاربران سوال می کنند این می باشد که ترتیبی در خصوص انتخاب کدهای آزمون های مایکروسافت وجود ندارد.

مدت اعتبار مدارک این آزمون ها چه مقدار است؟

اعتبار این مدارک به طور مشخص معین نیست و مدت زمان ها توسط مایکروسافت کم و زیاد می گردد.

مدت اعتبار مدارک این آزمون ها چه مقدار است؟

اعتبار این مدارک به طور مشخص معیین نیست و مدت زمان ها توسط مایکروسافت کم و زیاد می گردد.

در نهایت مژده ما به شما این می باشد که این مجموعه می تواند تمامی آزمون های بین المللی مایکروسافت را در داخل ایران به طور رسمی و قانونی برگزار نمایید بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه بیشتری داشته باشید. حتی امکان پاس کردن آزمون برای شما فراهم می باشد که این مورد خاص برای دوستانی می باشد که قصد خروج از کشور را دارند و فقط نیاز به این مدارک, برای دریافت امتیاز بیشتری دارند. دوم اینکه این دوستان با داشتن این مدارک می توانند راحتر نسبت دیگران مشغول به کار شوند و حقوق بهتری دریافت نمایند که این مورد در داخل ایران هم وجود دارد و فقط خاض کشورهای خارجی نمی باشد.

این مجموعه پارتنر رسمی مایکروسافت در ترکیه می باشد و بر همین اساس لایسنس های این شرکت را با تخفیف استثنایی در اختیار شما قرار می دهد.
بعد از آزمون تمامی موارد آزمون از جمله ایمیل، پسورد، ریپورت آزمون در اختیار کاربر قرار داده خواهد شد.

متقاضی شرکت در آزمون های بین المللی هستید از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.