استفاده گسترده از ایمیل آن را به هدف شماره ۱ حملات هکرهایی تبدیل کرده است که قصد دارند امنیت شما را به خطر بیاندازند. با توجه به اتخاذ راهکارهای امنیتی گسترده این مهاجمان مجبور به استفاده از روش‌های حرفه ای تر برای نفوذ به سیستم ها و سازمان ها شده اند. ابزارهای مسدود سازی اولیه، قادر به حفاظت از کاربر در برابر حملات حرفه ای به ایمیل ها همچون باج افزار ها، ایمیل‌های فیشینگ، ایمیل های مخاطره‌ آمیز کاری (BEC) و دیگر حملات این چنینی را نیستند. در چنین شرایطی سازمان‌ها باید تکنولوژی‌های مورد استفاده خود برای تامین امنیت ایمیل ها را با ابزارهایی با رویکرد حفاظتی چند لایه که بر اساس جدیدترین تکنولوژی های پیشگیری از خطرات ساخته شده اند، تقویت کنند، از جمله این تکنولوژی ها می توان به یادگیری ماشینی، ایزوله کردن لینک ها ،آنالیز رفتار به همراه Sand Boxingرا نام برد.
سیستم عامل ها: ویندوز سرور 2016-2019 ویندوز 10 و 11
تعداد کاربر: 1 کاربر، 3 کاربر، 5 کاربر، 10 کاربر
symantec email
حداقل سخت افزار مورد نیاز (SMG) Symantec Email Security

حداقل 4 گیگ رم و حداقل 50 گیگ فضای خالی هارد دیسک

توضیحات تکمیلی (SMG) Symantec Email Security

آنتی ویروس تحت شبکه (SMG) Symantec Email Security

Symantec Email Security با message gateway(MG)  شروع می شود. این دروازه (MG) اقدامات ضروری برای امنیت پیام‌های ورودی و خروجی را تامین می کند، که این اقدامات شامل حفاظت قوی در برابر جدیدترین تهدیدات امنیتی  مرتبط با ایمیل ها  مثل باج افزار ها، ایمیل‌های فیشینگ، ایمیل‌های مخاطره‌آمیز کاری (BEC) و غیره می باشد.

message gateway با  سایر راهکارهای ایمنی Symantic مثل  symantic Email Threat Isolation و Symantec Content Analysis ادغام می‌شود تا حفاظت در برابر تهدیدات، آنالیز تهدیدات و خطرات امنیتی و توانایی کنترل جعل هویت را به صورت مضاعف و پیشرفته فراهم کند. این ابزارها در کنار هم می‌توانند به صورت موثر خطرات در حال پیشرفت و خطرات ناشناخته را شناسایی و مسدود کنند، از ایمیل های جعل هویت جلوگیری کنند و سازمان‌ها را قادر سازند تا به سرعت در برابر حملات پیشرفته و هدفدار پاسخ مناسب دهند. در ادامه به بررسی هر کدام از این راهکارهای امنیتی می پردازیم:

Symantec Messaging Gateway

اوه ! پیشنهاد میشود مطلب بخونی آنتی ویروس تحت شبکه Symantec Endpoint Security

Messaging Gateway یک راهکار امنیتی برای ایمیل هاست که امنیت ایمیل های ورودی و خروجی ، شامل ایجاد حفاظت قدرتمند در برابر جدیدترین تهدیدات امنیتی و محرمانه نگه داشتن ایمیل ها  با استفاده از توانایی های حفاظت از داده‌های داخلی را فراهم می‌کند. این فناوری از تکنولوژی های تشخیص چند لایه و آنی به منظور شناسایی و متوقف کردن تهدیدات استفاده می کند.

از ویژگی های کلیدی Symantec Messaging Gateway می توان موارد زیر را نام برد:

 • مسدود کردن اسپم ها با استفاده از دیتابیس های local و Global جهت اعتبار سنجی ارسال کننده ها و همچنین استفاده از ضوابط خاص در رابطه با اسپم ها (این موارد در قسمت مربوط به Antispam توضیح داده می شوند) که بیش از ۹۰ درصد ایمیل های ناخواسته را قبل از رسیدن به شبکه محدود می‌کند.
 • استفاده از کاشف های پیشرفته برای اسکن ایمیل ها و جلوگیری از ایمیل‌های فیشینگ و BEC ها . همچنین استفاده از domain intelligence  برای متوقف کردن ایمیل های کلاه برداری و url هایی که باعث ربوده شدن اطلاعات می شوند .
 • حفاظت از کاربران در برابر حملات هدفمند مثل باج افزارها با حذف zero-day document threat ها از پیوست های pdf و مایکروسافت آفیس.  Messaging Gateway بدافزارهای فعال را از فایل‌های پیوست حذف کرده و پس از پاک پاکسازی، اسناد را دوباره سازی کرده و به کاربر نهایی می رساند
 • دفاع در برابر لینک های خرابکارانه با استفاده از فیلترهای اعتبارسنجی URL که بر اساس دیتابیس جهانی Symantec. این ویژگی شامل تکنولوژی های شناسایی گونه‌های پیشرفته فیشینگ می باشد که می توانند لینک های فیشینگ که مشابه سایر حملات فیشینگ شناخته شده است را شناسایی کنند.
 • حفاظت از داده های حساس موجود در ایمیل

Messaging Gateway با استفاده از فیلتر داخلی محتوا، جلوگیری از تخریب و نابودی اطلاعات (data loss prevention) و رمز گذاری داده ها  بر اساس قواعد تعیین شده به وسیله کاربر (policy-based encryption)، اقدام به مسدود کردن، قرنطینه کردن یا رمزگذاری ایمیل های حاوی اطلاعات حساس می‌کند و از این طریق مانع از نشت اطلاعات می شود.

با استفاده از فیلترهای پیشرفته داده از رسیدن ایمیل های ناخواسته به کاربر جلوگیری می‌کند و با  تکنولوژی‌هایی که مانع از دست رفتن داده می‌شوند باعث سهولت در حفظ و کنترل داده های حساس می شود. مکانیزم رمز گذاری بر اساس سیاست های شرکت پیامها را با شاخص های مشخص شده توسط کاربر مقایسه کرده و در صورتی که با توجه به شاخص‌های کاربر نیاز به رمز گذاری باشد، پیام به افزونه رمز گذاری محتوای Symantec Content Encryption ارسال می‌شود و عمل رمزگذاری انجام می‌شود.

 • پنل کاربری برپایه وب که دیدی تلفیقی از اطلاعاتی مانند روند تهدیدات، مشخصات آماری تهدیدات ورویداد های ناشی از عدم انطباق فراهم می کند و امکان مدیریت Messaging Gateway را به صورت ساده در محیطی ترکیبی از IPv6/IPv4 در اختیار کاربر قرار می دهد.
 • امکان ادغام با Symantec Email Threat Isolation و Symantec Content Analysis  به منظور امنیت بیشتر و نظارت دقیق تر

Symantec Email Threat Isolation

Email Threat Isolation یکی از ویژگیهای سرویس Symantec web isolation  است و از آن برای حفاظت پیشرفته در برابر لینک های مخرب که در فیشینگ استفاده می شوند، حملات سازمان یافته (targeted attack campaigns) و  از بین بردن لینک های مشکوک از راه دور استفاده می شود. این تکنولوژی فقط اطلاعات ایمن قابل ارائه را به مرورگر می‌دهد، در نتیجه از تحویل هر نوع zero-day malware موجود در ایمیل به کاربران جلوگیری می کند.

این ابزار همچنین توانایی متوقف کردن فیشینگ های اطلاعات کاربران مثل پسوردها و نام کاربری را با قرار دادن وبسایت های مشکوک در حالت read only و جلوگیری از وارد کردن اطلاعات حیاتی مثل پسوردها و اطلاعات کاربری شرکت توسط کاربر فراهم می کند.

Symantec Content Analysis

حفاظت پیشرفته در برابر خطرات ناشی از حملاتی که بر پایه فایل ها هستند با استفاده از Symantec Content Analysis انجام می گیرد. این ابزار به صورت اتوماتیک zero day threats  را شناسایی و از بین می‌برد، Symantec Content Analysis این کار را با استفاده از تکنولوژی هایی مثل یادگیری ماشینی و آنالیز فایل پیش بینی کننده با استفاده از ماشین مجازی انجام می دهد و در نتیجه آن رفتارهای خرابکارانه را شناسایی و فایلهای آلوده پاکسازی می شوند. از ویژگی های کلیدی این ابزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از آنالیز فایل پیش بینی کننده و یادگیری ماشینی به منظور طبقه بندی و عمل کردن بر اساس نتایج آن شامل چشم پوشی کردن از فایل یا انتقال فایل به منظور آنالیز رفتار و Sand boxing .
 • مسدود کردن تمامی تهدیداتی که به وسیله Global Intelligence Network شناسایی شده اند.
 • پیاده سازی انالیز چند مرحله به این منظور که تنها فایل های مشکوک بررسی شوند .
 • انالیز محتوا های ناشناخته که از Symantec ProxySG,Security Analytics,Messaging Gateway و.. دریافت شده اند.(کار تعاملی)

تعدادی از ویژگی‌های مثبت ذکر شده برای محصول Symantec Email Security در سایت gartner  به شرح زیر است.

 • کاهش اعمال اضافه و افزاش بهره وری همراه با سرعت بالا
 • روش نصب ساده و سریع
 • مسدود کردن ایمیل های اسپم با درصدی نزدیک به 100 با بررسی تمام ایمیل ها قبل از ورود به inbox
 • سیستم مدیریت ابری اجازه مدیریت از هر مکانی را می دهد.
 • اسکن پیشرفته ایمیل ها با با قابلیت هایی بالاتر از آنتی اسپم های معمولی

فروش انتی ویروس تحت شبکه در Goexam

معرفی سرویس آنتی اسپم symante

معرفی لایسنس های شرکت مایکروسافت 

برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره رایگان با شماره‌ های زیر تماس حاصل فرمایید

برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره رایگان با شماره‌ های زیر تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا