سیستم عامل ها:
تعداد کاربر:
سرویس  آنتی اسپم symantec
حداقل سخت افزار مورد نیاز Anti spam
توضیحات تکمیلی Anti spam

سرویس  آنتی اسپم symantec

این سرویس با متد های مختلف خود ایمیل های اسپم را شناسایی کرده و می تواند از رسیدن آن ها به دریافت کننده جلوگیری کند یا به عنوان گزینه جایگزین می تواند به ایمیل ها سر تیتری اضافه کند یا متنی را به عنوان برچسب به قسمت موضوع ایمیل اضافه کند تا دریافت کننده را متوجه سازد که ایمیل مشکوک به اسپم بودن است.

برای محافظت شما در برابر ایمیل های اسپم شما باید از بین متد های ارائه شده، گزینه های مدنظر خود را انتخاب کنید تا این سرویس براساس متد انتخابی به شناسایی ایمیل های اسپم اقدام کند. در مرحله بعد از انتخاب متد با تعیین Action مشخص می کنید که برنامه با اسپم های شناسایی شده چه کاری انجام دهد. در ادامه به معرفی متد ها و Action  های سرویس انتی اسپم  Symantec  می پردازیم.

اوه ! پیشنهاد میشود مطلب بخونی آنتی ویروس تحت شبکه Symantec Endpoint Security

متد های شناسایی ایمیل های اسپم

  • Approved Senders: با انتخاب این متد می توان اطمینان حاصل کرد که ایمیل های دریافت شده از ارسال کنندگان مشخص، به عنوان اسپم شناخته نمی شوند. کاربر می تواند بر اساس IP ادرس، دامنه یا ادرس ایمیل لیستی از ارسال کنندگان مورد تایید ایجاد نماید.
  • Spoofed Sender Detection: با انتخاب گزینه SPF (Sender policy framework) میتوان ارسال کنندگان را با استفاده از لیست هاست های مجاز برای دامنه تایید کرد.

با انتخاب DMARC (Domain-based message authentication, reporting, and conformance) تطابق  ارسال کننده با سیاست های منتشر شده که نشان دهنده ی استفاده از SPF  یا DMARC  یا هر دو آن ها توسط دامنه ارسال کننده پیام است، بررسی میشود.

  • Responsive Spam Detection : با انتخاب این متد ایمیل های ارسال شده با لیست های از پیش تعیین شده منابع اسپم که توسط کاربر ایجاد شده (دامنه ، IP  آدرس ، ادرس ایمیل) ، بلاک لیست های جهانی منابع اسپم و امضا های خاص موجود در ایمیل های اسپم مقایسه می شوند و ایمیل های اسپم شناسایی می شوند.
  • Predictive Spam Detection: این متد با استفاده از SKEPTIC™ اسپم های بالقوه را شناسایی می کند. SKEPTIC™ با استفاده از هوش مصنوعی اقدام به امتیاز دهی به ایمیل هایی می کند که با توجه به ضوابط قبلی اسپم شناخته نشده اند. در صورتی که امتیاز ایمیلی از حد تعریف شده بالاتر برود به عنوان اسپم شناخته می شود.
  • Newsletter Detection: با استفاده از گزینه های این متد میتوان به مدیریت ایمیل های خبری و بازاریابی پرداخت. میتوان مدیریت این نوع ایمیل ها را در سطح جهانی یا فقط در بستر یک دامنه مشخص انجام داد.
سرویس  آنتی اسپم symantec
سرویس  آنتی اسپم symantec

Action های موجود در سرویس آنتی اسپم symantec  موارد زیر می باشند.

  • اضافه کردن سرتیتر و دادن اجازه عبور به ایمیل
  • قرار دادن سر تیتر و هدایت ایمیل اسپم به ادرس ایمیلی که توسط کاربر تعیین می شود.
  • مسدود کردن و حذف ایمیل
  • قرنطینه کردن ایمیل
  • استفاده از سیاست های DMARC  ارسال کننده

فروش انتی ویروس تحت شبکه در Goexam

معرفی (SMG) Symantec Email Security

معرفی لایسنس های شرکت مایکروسافت 

برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره رایگان با شماره‌ های زیر تماس حاصل فرمایید

برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره رایگان با شماره‌ های زیر تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا