Standard: برای نیاز های mailbox شرکت های کوچک تا متوسط طراحی شده است. همچنین برای نقش هایی non-mailbox در پیاده سازی exchange های بزرگتر مناسب می باشد. این نسخه بین 1 تا 5 دیتا بیس mailbox  را پشتیبانی می کند . Enterprise: برای شرکت های بزرگ که ممکن است به تعداد بیشتری از دیتابیس های mailbox نیاز داشته باشند طراحی شده. این نسخه بین 1 تا100 دیتا بیس mailbox را پشتیبانی می‌کند .
سیستم عامل ها: windows server
تعداد کاربر: بی نهایت
حداقل سخت افزار مورد نیاز Exchange server 2019

حداقل 16 گیگ رم و حداقل 50 گیگ فضای خالی هارد دیسک

توضیحات تکمیلی Exchange server 2019

لایسنس Exchange server 2019

گزینه های لایسنس Exchange server 2019  به شرح زیر می باشند :

سرور لایسنس ها (server licenses) :

با این نوع لایسنس ، لایسنس باید به هر نمونه از نرم افزار سرور که در حال اجرا است اختصاص داده شود . دو نوع لایسنس سرور وجود دارند که به شرح زیر می باشند :

  • Standard: برای نیاز های mailbox شرکت های کوچک تا متوسط طراحی شده است. همچنین برای نقش هایی non-mailbox در پیاده سازی exchange های بزرگتر مناسب می باشد. این نسخه بین 1 تا 5 دیتا بیس mailbox  را پشتیبانی می کند .
  • Enterprise: برای شرکت های بزرگ که ممکن است به تعداد بیشتری از دیتابیس های mailbox نیاز داشته باشند طراحی شده. این نسخه بین 1 تا100 دیتا بیس mailbox را پشتیبانی می‌کند .

Client access license ها (CAL):

این نوع از لایسنس ، یک   CAL برای هر user  یا دستگاهی که به نرم افزار سرور دسترسی دارد نیاز است .دو نوع CAL  برای Exchange server وجود دارد . هر دو این لایسنس ها با هر کدام از نسخه های سرور کار میکنند .

  • Standard: این نسخه به منظور بهره وری بیشتر User ها طراحی شده و به خاطر ویژگی های exchange server 2019 عملا بهره وری user ها را روی هر پلتفرم ، تلفن همراه یا مرورگر فراهم می آورد. برای فعال کردن ویژگی های Standard CAL برای User  باید User  به وسیله standard CAL لایسنس شده باشد.
  • Enterprise: به شرکت ها اماکن می دهد هزینه و پیچیدگی مطابقت با الزامات قابلیت های بایگانی یکپارچه جدید و قابلیت های حفاظت از اطلاغات را کاهش دهند. Enterprise CAL به عنوان یک افزودنی به Standard CAL فروخته می شود. برای فعال کردن قابلیت های enterprise user  باید با یک Standard CAL به علاوه یک  Enterprise CAL لایسنس شود.
    جدول زیر جزئیات هر CAL را به تفکیک بیان می کند.

    لایسنس Exchange server 2019
    لایسنس Exchange server 2019

لایسنس های مرتبط

لایسنس Microsoft RDS

لایسنس Skype for business 2019

لایسنس (SMG) Symantec Email Security

معرفی لایسنس های محصولات مایکروسافت در Goexam

برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره رایگان با شماره‌ های زیر تماس حاصل فرمایید

برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره رایگان با شماره‌ های زیر تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا