شرکت Microsoft

شرکت مایکروسافت بزرگترین و بنام ترین شرکت های آمریکایی در حوزه فناوری اطلاعات می باشد. این برند آمریکایی دارای محصولات بشدت زیاد و فناوری های مقدماتی تا خیلی پیشرفته است.

به طور کلی مخاطب این شرکت نه تنها سازمان ها بلکه تکتک نفرات روی کره زمین می باشد. این شرکت مانند سایر شرکت های دیگر با توجه به تعدد محصولات و فناوری هایی که ارائه می دهد یک سری مدارک بین المللی را برای اثبات توانایی کارشناسان محصولات خود صادر می کند که باید در امتحات قبول شوید. اما شرکت در آزمون ها مایکروسافت کار ساده ای نمی باشد به این دلیل که چون مورد تایید تمامی اورگان ها و سازمان ها است (حتی برای سازمان مهارجت استرالیا این مدارک MCSE این شرکت معادل مدرک تحصیلی دانشگاه می باشد).

پس آزمون بسیار سختی را پیشه رو خواهید داشت. نکته ای که وجود دارد برای شرکت در این آزمون های بین المللی شما باید دانش نسبتا خوبی در خصوص درک مطالب انگلیسی داشته باشید چون آزمون به زبان لاتین برگزار می گردد. ضمن اینکه این شرکت در کشورهای مختلف دارای نمایندگی هایی می باشد که مجری برگزاری آزمون های این شرکت می باشند. برای حضور در این مراکز و شرکت در آزمون باید از طریق وب سایت VUE با توجه به کشور و شهر مورد نظر از قبل تاریخ و ساعت و روز آزمون را مشخص نمایید.

در گذشته که شما در مراکز آزمون Prometric شرکت می نمودید نتیجه آزمون شما با مقداری تاخیر صادر می شد. اما تفاوتی که شرکت VUE در این خصوص دارد این می باشد که نتیجه آزمون شما به محض اتمام آزمون صادر می گردد. یکی دیگر از این تفاوت ها امکان تقلب در آزمون های Prometric بود که این مورد در خصوص آزمون های VUE تقریبا به صفر رسیده است.

دلیل این مورد هم این می باشد که VUE در خصوص یک سری آزمون ها شرایط خاصی را لحاظ نموده است. به طور مثال دریافت اثر انگشت. گرفتن عکس کاربر در سر جلسه آزمون. اسکن رگ های خونی و …. که این پالسی ها با توجه به نوع آزمون های شرکت های طرف قرارداد با VUE متفاوت می باشد.

در نهایت مژده ما به شما این می باشد که این مجموعه می تواند تمامی آزمون های بین المللی مایکروسافت را در داخل ایران به طور رسمی و قانونی برگزار نمایید بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه بیشتری داشته باشید.

حتی امکان پاس کردن آزمون برای شما فراهم می باشد که این مورد خاص برای دوستانی می باشد که قصد خروج از کشور را دارند و فقط نیاز به این مدارک برای دریافت امتیاز بیشتری دارند.

دوم اینکه این دوستان با داشتن این مدارک می توانند راحتر نسبت دیگران مشغول به کار شوند و حقوق بهتری دریافت نمایند که این مورد در داخل ایران هم وجود دارد و فقط خاص کشورهای خارجی نمی باشد. در ادامه لیست برخی از آزمون های معروف این شرکت ارائه شده است.

برخی از آزمون های شرکت Microsoft

microsoftExam
آزمون Microsoft 365 Mobility and Security
کد آزمون: MS-101
microsoftExam
آزمون Microsoft 365 Identity and Services
کد آزمون: MS-100
microsoftExam
آزمون Managing Microsoft Teams
کد آزمون: MS-700
microsoftExam
آزمون Microsoft 365 Messaging
کد آزمون: MS-203
microsoftExam
آزمون Microsoft 365 Security Administration
کد آزمون: MS-500
microsoftExam
آزمون Managing Modern Desktops
کد آزمون: MD-101
microsoftExam
آزمون Technology Literacy for Educators
کد آزمون: 62-193
microsoftExam
آزمون Microsoft Azure IoT Developer
کد آزمون: AZ-220
microsoftExam
آزمون Microsoft Security, Compliance, and Identity Fundamentals (beta)
کد آزمون: SC-900
microsoftExam
آزمون Microsoft Identity and Access Administrator (beta)
کد آزمون: SC-300

جهت ثبت درخواست آزمون به صفحه آزمون موردنظر رفته و فرم درخواست آزمون را پر نمایید

نمونه مدارک دریافت شده

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا