آزمون شرکت Juniper

شرکت JUNIPER

شرکت شبکه های Juniper یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در Sunnyvale کالیفرنیا است که محصولات شبکه ای را توسعه می دهد و آنها را به فروش می رساند. محصولات آن شامل روترها، سوئیچ ها، نرم افزارهای مدیریت شبکه، محصولات امنیتی شبکه و تکنولوژی شبکه تعریف شده توسط نرم افزار می باشد.

شرکت JUNIPER

Juniper یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در Sunnyvale کالیفرنیا است که محصولات شبکه ای را توسعه می دهد و آنها را به فروش می رساند. محصولات آن شامل روترها، سوئیچ ها، نرم افزارهای مدیریت شبکه، محصولات امنیتی شبکه و تکنولوژی شبکه تعریف شده توسط نرم افزار می باشد.
این شرکت در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد، Juniper در ابتدا روی روترهای هسته ای متمرکز شده است که توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) برای انجام جستجوهای IP و ترافیک مستقیم اینترنت استفاده می شد. در سال ۲۰۰۲، این شرکت وارد بازار روترهای Edge شد. در سال ۲۰۰۳، Juniper وارد بازار امنیتی فناوری اطلاعات با ابزار امنیتی حفاظتی خود شد. عمده شهرت این شرکت در ایران به دلیل فایروال های این شرکت می باشد که طرفداران زیادی هم دارد.
این شرکت دوره ها آموزشی متنوعی از قبیل Juniper JIPS, JUTM, JSEC و …را ارائه نموده شما بعد از گذاراندن این دوره ها برای نشان دادن مهارت خود و کسب مدرک باید در آزمون های این شرکت که به شرح ذیل می باشد ثبت نام نمایید.در ادامه شایان ذکر می باشد که مجموعه Goexam می تواند آزمون های بین المللی جوپیتر را برای متقاضیان برگزار کند.

برخی از آزمون های شرکت JUNIPER

هیچ داده ای یافت نشد

جهت ثبت درخواست آزمون به صفحه آزمون موردنظر رفته و فرم درخواست آزمون را پر نمایید

نمونه مدارک دریافت شده

پیمایش به بالا