مهاجرت

چرا مهاجرت در Goexam

اولين و مهم ترين تفاوت خدمات ما با مراكز ديگر هميشه در دسترس بودن براي پاسخ به سوالات متقاضي است. شما با انتخاب موسسه ما يك پشتيبان خواهيد داشت كه از طريق شماره واتس آپ مي توانيد ارتباط مستقيم داشته باشيد و تمام ابهامات خود را برطرف كنيد.

مشاوران GoExam پاسخگوی شما هستند

[uwac_agent id="f1_2"]
[uwac_agent id="m_5"]

تمركز ما فقط گرفتن پذيرش براي شما نيست، بلكه هدف ما اين است كه شما مهاجرت موفقي داشته باشيد. در ابتدا دانشگاه و رشته درستي را انتخاب كنيد.

 شما اطلاعات كاملي در ارتباط با مراحل بعدي وارد شدن سريع تر به بازار كار، آميخته شدن سريع تر با جامعه و راهنمايي جهت چگونگي پيشرفت سريع تر در آموزش زبان دريافت ميكنيد. در واقع تمركز اصلي ما بر هدايت شما براي داشتن مهاجرتي موفق است.

مهاجرت

آمارهاي مطالعات سال هاي گذشته بر روي مهاجران نشان داده است، بسياري از مهاجران دچار مشكلات سلامت روان هستند.

 اين مساله ناشي از عدم آمادگي رواني و مهارت هاي ضعيف فردي است. شما در روند مهاجرت مشاوره و خدمات روان شناسي نيز از موسسه ما دريافت مي كنيد تا از لحاظ رواني براي اين مرحله جديد از زندگي خود آماده شويد. ما در تمامي مراحل مهاجرت در كنار شما هستيم.

خدمات ما به گرفتن پذيرش تحصيلي ختم نمي شود. به شما در تمام مراحل پيش رو در كشور جديد ياري خواهيم رساند.

 مسائل مهمي مثل چگونگي سريعتر پذيرفته شدن در جامعه جديد، حتي نوع درس خواندن با توجه به سيستم آموزشي جديد، دادن اطلاعات لازم براي انتخاب شهر و دانشگاه مورد نظر و مزيت ها و معايب هر شهر و ايالت در آلمان، چگونگي مديريت و هدايت فرزندان و خانواده و فرهنگ جديد، چگونگی مديريت شوك فرهنگي در مهاجرت و …

مشاوره

و نكته آخر

تمامي متخصص ها و پشتيبان هاي ما خود مقيم آلمان هستند و شما اطلاعات خود را از فردي كه تجربه سالها مهاجرت دارد و همچنين دانش كامل دارد، دريافت مي كنيد.
براي ما مهم است كه شما آينده و مسير خود را بشناسيد و بتوانيم در اين مسير همراه شما باشيم.

پیمایش به بالا