آنتی ویروس تحت شبکه Symantec

معرفی شرکت Symantec (سیمانتک)

در سال 1982 که یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین کمپانی تولید محصولات امنیتی جهان توسط گری هندریکس تاسیس شد. شرکت سیمانتک در سال 1990 شرکت نورتون خریداری کرد و تمام امتیازات شرکت نورتون را به خود تخصیص داد. شرکت Symantec به عنوان با سابقه ترین شرکت امنیتی جهان به شمار می رود که از سال 2010 تا کنون آنتی ویروس سیمنتک موفق شده است. در مقایسه های سالانه موسسه معتبر گارتنر جایگاه leader در میان شرکت های امنیتی حفظ کند.

معرفی آنتی ویروس سیمنتک

در سال های 2019 و 2020 در جدیدترین مقایسه سایر آنتی ویروس ها بهترین و قوی ترین آنتی ویروس تحت شبکه  Symantec endpoint protection معرفی شده است. آنتی ویروس سیمانتک بر روی بسترهای مختلف فیزیکی و مجازی شامل آخرین ویرایش سیستم عاملهای ارائه شده همچون Windows 11 و Mac OS و لینوکس یک بستر امنیتی ایجاد می کند که امکان حفاظت از کلیه اطلاعات شما را فراهم میسازد.
آنتی ویروس سیمانتک Endpoint Protection با بکارگیری از پنج لایه محافظتی مجزا و موتوری بسیار هوشمند جهت تشخیص سایر بد افزارهای مخرب و با به حداقل رساندن ریسک های امنیتی به یاری شما می آید .

یکی از خدمات مجموعه گواگزم ارائه دهنده لایسنس معتبر آنتی ویروس تحت شبکه سیمنتک می باشد و شرکت همواره سعی مینماید مشتریان عزیز را در خدمات پس فروش و پشتیبانی محصول حداکثر رضایت را دارا باشید. محصولات آنتی ویروس سیمنتک  شامل :

 1. آنتی ویروس تحت شبکه  Symantec endpoint protection
 2. آنتی اسپم Symantec
 3. (SMG) Symantec Email Security

معماری امنیتی Symantec Endpoint Protection

 1. Network
  لایه Symantec Network Threat Protection یک لایه دفاعی است،که خود شامل 3 ماژول امنیتی شامل Firewall ،IPS ،Browser IPS است. ترکیب استفاده از این ماژول‌ها موجب می‌شود که اطلاعات ورودی از طریق شبکه بررسی شده و ریسک‌ها قبل از ورود شناسایی و نابود شوند.
 2. File Scan
  این لایه با استفاده از قابلیت Signature-based فایل ها درون شبکه اسکن می شود و انواع بدافزار ها شامل malware, spyware, rootkitو.. شناسایی و مهار می شود
 3. Reputation
  این لایه دفاعی در برابر حملات سایبری هدفمند و همچنین بدافزار های ناشناخته عملکرد بسیار خوبی دارد. این لایه با استفاده از تکنولوژی انحصاری و بسیار قیمند Symantec insight بدافزار های نشنناخته یا بدافزارهایی که مدام در حال تغییر شکل می دهند با تحلیل هوشمند ارتباطات بین کاربر ها, فایل ها و… بررسی می کند و در در صورت تشخیص مهار میکند . تکولوژی insight از اسکن بیهوده آن ها صرف نظر میکند تا 70 درصد از اسکن شدن سیستم کم و باعث افزایش چشم گیر سرعت سیستم میشود.
 4. Behavior
  تکنولوژی انحصاری و بسیار قدرتمند Symantec SONAR با بررسی بیش از 1400 نوع الگوی رفتاری به کشف بدافزارهای جدید و ناشناخته (Zero-day) پرداخته است. با استفاده از هوش مصنوعی و رفتارشناسی Processها جلوی فعالیت های ناشناخته را می‌گیرد.
 5. Repair
  با سیستم Symantec Power Eraser می‌توان به صورت تهاجمی و بسیار دقیق تمام سیستم را آنالیز کرده و پیچیده ترین آلودگی‌ها را از سیستم حذف کرد. این سیستم دارای امکان Cloud Scan بسیار قوی، جهت تشخیص آلودگی‌های سطح بالا و پاک سازی بسیار کارآمد می‌باشد.

*برای کسب اطلاعات بهتر و دقیق‌تر درخصوص لایسنس آنتی ویروس Symantec کلیک نمایید.

*برای کسب اطلاعات بهتر و دقیق‌تر درخصوص ثبت سفارش لایسنس آنتی ویروس Symantec ,از طریق چت تلگرام باما در ارتباط باشید.

 

اسکرول به بالا