آزمون PTE Academic online

چرا Goexam ؟

اولين و مهم ترين تفاوت خدمات ما با مراكز ديگر هميشه در دسترس بودن براي پاسخ به سوالات متقاضي است. شما با انتخاب موسسه ما يك پشتيبان خواهيد داشت كه از طريق شماره واتس آپ مي توانيد ارتباط مستقيم داشته باشيد و تمام ابهامات خود را برطرف كنيد.

مشاوران GoExam پاسخگوی شما هستند

 آزمون PTE چیست؟ آزمون استاندارد زبان پیرسون مخفف Pearson Test of English است و توسط انتشارات پیرسون که ناشر کتاب‌های لانگ‌من (Longman) نیز هست برگزار می‌شود.

آزمون PTE یکی از آزمون‌های بین‌المللی زبان در دنیا است که مانند آزمون آیلتس (IELTS) و آزمون تافل (TOEFL) دارای اعتبار جهانی بوده و در اکثر کشورها برای دانشجویان و دانش‌آموزانی که قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند قابل قبول است.

آزمون PTE چیست؟ آزمون PTE یکی از آزمون‌ های بین المللی برای کسانی است که قصد تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت را دارند علی الخصوص برای استرالیا.((آزمون PTE))

آزمون PTE یکی از آزمون‌ های بین المللی برای کسانی است که قصد تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت را دارند علی الخصوص برای استرالیا.
این آزمون توسط موسسه Pearson VUE برگزار می‌شود.
آزمون PTE همانند IELTS در دو نوع جنرال و آکادمیک برگزار می‌شود.
آزمون PTE شامل چهار مهارت اصلی :

  •  Speaking
  • Listening
  •  Reading
  •  Writing

آزمون PTE در نمایندگی‌های Pearson VUE در سراسر دنیا برگزار می گردد. البته این موسسه در ایران نمایندگی ندارد ولی نیاز به خارج شدن از کشور نیست مجموعه Goexam تمامی آزمون های موسسه Person VUE را به صورت رسمی در ایران به صورت تضمینی برگزار می کند, پس نگران این موضوع نباشید.(هزینه های بلیط رفت و برگشت هواپیما و هزینه هتل ندارید)
شاید بتوان گفت تنها محلی که این آزمون را در ایران برگزار می کند مجموعه Goexam است. در هر شهر و کشوری باشید این آزمون را به صورت رسمی و تضمینی با نمره بالا برگزار می کنیم . برای اینکه بدانید کدام دانشگاه ها این مدرک را می پذیرند می توانید از لینک زیر مشاهده نمایید.

https://www.pearsonpte.com/who-accepts-pte

توسط این لینک می توانید کشور را مشخص کنید و در خروجی دانشگاه هایی که این مدرک را می پذیرند مشاهده می کنید. مجموعه Goexam فقط آزمون PTE Academic برگزار می کنیم پس این مورد را مدنظر داشته باشید.
نمره این آزمون از 10 تا 90 است و سوالی که همیشه پرسیده می شود معدل نمره های آزمون است که به شرح ذیل می باشد:

PTE Academic 59-75PTE Academic 76-84PTE Academic 85+
IELTS 5-6.5IELTS 7-8IELTS 8.5-9
TOEFL 87-109TOEFL iBT 87-109TOEFL iBT 110-120

در آزمون PTE نمره هر بخش روی بخش های دیگر تاثیر گذار می باشد.زمان آزمون 3 ساعت می باشدو هر 4 مهارت در یک روز انجام می شود.توسط کامپیوتر نمرات اعلام می گردد و خطای انسانی در آن دخیل نیست.

جهت تماس با شرکت گواگزم با شماره 36659412-021 تماس حاصل نمایید.

آزمون PTE چیست؟؟(مراحل آزمون PTE Academic online , ثبت نام)

بخش های آزمون شامل موازد زیر می باشد:

Speaking

بخش Speaking شامل چند بخش کوچکتر می باشد به این ترتیب:
Read Aloud:
باید یک متن را از روی متن نمایش داده شده با صدای بلند بخوانید که این بخش باید توسط خود یوزر انجام شود.
Repeat Sentence:
یک سری جملات صوتی پخش می شود که بعد از شنیدن باید با صدای بلند و صحیح آن ها را تکرار کنید که این بخش هم توسط یوزر انجام می شود.
Describe Chart:
باید درباره محتوای نموداری که به شما نشان داده می‌شود صحبت کنید. متن مورد نظر توسط ما برای شما نوشته می شود و شما از روی آن می خوانید.
Re-tell Lecture:
یک سخنرانی را گوش می دهید و باید با دانش و کلمات خود درباره محتوای سخنرانی صحبت کنید که در این بخش هم متن برای شما نوشته می شود و شما فقط از روی آن می خوانید.
Answer Short Question:
باید به سوالاتی که پخش می‌شوند پاسخ‌های کوتاه دهید که متن این موارد هم برای شما نوشته می شود و شما از روی آن می خوانید.

Listening

Summarize Spoken Text:

بخشی از یک سخنرانی برای شما پخش می شود که باید بعد از گوش دادن در 10 دقیقه باید یک متن شامل 50 تا 70 کلمه را در خصوص آن را بنویسید. این بخش دخالت یوزر را نیاز ندارد و توسط ما انجام می شود.
Choice – Choose Single Answer :
بعد از گوش کردن به صحبت‌های افراد، بهترین جوابی که میتوانید به آنها دهید را انتخاب کنید. این بخش توسط ما انجام می شود.
Multiple Choice – Choose Multiple Answers:
باید بعد از گوش کردن به یک سخنرانی، تمام جواب‌های صحیح را انتخاب کنید. در این بخش کاربر دخالتی ندارد.
in the Blanks:
یک متن ناقص نمایش داده می شود که باید با کلمات مناسب آن را کامل کنید. در این بخش کاربر دخالتی ندارد.
Correct Summary:
بعد از گوش کردن به یک فایل صوتی، پاراگرافی که به بهترین نحو فایل را خلاصه می‌کند انتخاب کنید. در این بخش کاربر دخالتی ندارد.
Missing Word:
بعد از گوش کردن به فایل صوتی، یکی از جملات داخل آن را که به صورت ناقص نوشته شده با کلمه مناسب پر کرد که کاربر در این بخش دخالتی ندارد.
Highlight Incorrect Words:
یک فایل صوتی پخش می شود و در همان زمان متن آن نیز به شما نمایش داده می‌شود که تعدادی اشکال دارد. شما باید این اشکالات را پیدا کنید. در این بخش کاربر دخالتی ندارد.
Write From Dictation:
باید جملاتی را که پخش می‌شود به شکل صحیح نوشته یا به اصطلاح Transcribe کنید که در این بخش کاربر دخالتی ندارد.

Reading

Multiple-Choice, Choose Single Answer:
باید بعد از خواندن یک متن به سوالاتی چند گزینه‌ای جواب دهید. در این بخش کاربر دخالتی ندارد.
Multiple-Choice, Choose Multiple Answers:
بعد از خواندن یک متن باید به سوالاتی چند گزینه‌ای جواب داد که هر کدام از آنها بیش از یک جواب درست دارد.کاربر در این بخش دخالتی ندارد.
Re-order Paragraphs:
چند پاراگراف را با ترتیب صحیح سر جای خود قرار دهید تا یک متن کامل به دست آید. کاربر دخالتی در این خصوص ندارد.
Fill in the Blanks:
باید جملاتی که به شما داده می‌شود با واژه مناسب کامل کنید. بدون نیاز به دخالت کاربر.
Reading and Writing: Fill in the Blanks:
متن ناقصی که در اختیارتان قرار میگیرد با جملات مناسب پر کنید. این جملات به صورت یک لیست به نمایش گذاشته می شود و باید یکی از آنها را انتخاب کرد. این بخش کاربر دخالت نمی کند.

Writing

 Write Essay:
متنی 200 تا 300 کلمه‌ای در جواب سوالی که پرسیده می‌شود باید نوشته شود. این کار بدون اینکه کاربر دخالتی داشته باشد انجام می شود. برای این قسمت 20 دقیقه زمان درنظر گرفته شده است.
 Summarize Text:
متنی که در اختیارتان قرار داده می‌شود در یک جمله و با حداکثر 75 کلمه خلاصه کنید، به شکلی که تمام نکات کلیدی متن در آن جمله دیده شوند. این بخش بدون اینکه کاربر دخالتی داشته باشد انجام می شود. برای این بخش، 10 دقیقه زمان درنظر گرفته شده است.

مشاوره

موفقیت شما در آزمون PTE بر عهده ما می باشد لذا باید در بخش هایی که مربوط به شما می باشد, تسلط کامل را داشته باشید تا بالاترین نمره را دریافت کنید. در بخش هایی که کاربر دخالتی ندارد بالاترین نمرات کسب می گردد و کاربر باید توانایی بالایی در خواندن و تلفظ متن داشته باشد.

نمونه مدارک دریافت شده

و نكته آخر

براي ما مهم است كه شما آينده و مسير خود را بشناسيد و بتوانيم در اين مسير همراه شما باشيم.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا