آزمون GMAT

چرا مهاجرت در Goexam

اولين و مهم ترين تفاوت خدمات ما با مراكز ديگر هميشه در دسترس بودن براي پاسخ به سوالات متقاضي است. شما با انتخاب موسسه ما يك پشتيبان خواهيد داشت كه از طريق شماره واتس آپ مي توانيد ارتباط مستقيم داشته باشيد و تمام ابهامات خود را برطرف كنيد.

مشاوران GoExam پاسخگوی شما هستند

 آزمون GMAT چیست؟

آزمون GMAT یکی از مجموعه آزمون‌های زبان انگلیسی همانند آزمون دولینگو، آزمون آیلتس آنلاین و تافل است، با این تفاوت که این آزمونی است با هدف سنجش توانایی تحصیلی افرادیست که متقاضی تحصیل در مراکز علمی معتبر سراسر دنیا هستند.. کلمه آزمون GMAT در اصل مخفف کلمه انگلیسی Graduate Management Admission Test است. 

آزمون-GMAT

کاربرد آزمون GMAT چیست؟

آزمون (GMAT (Graduate Management Admission Test امروزه یکی از ابزارهای مهم سنجش توانایی متقاضیان دوره های MBA می باشد. ارائه مدرک GMAT در بسیاری از دانشگاه های معتبر برگزار کننده دوره MBA و دکترای امور مالی، حسابداری و اقتصاد الزامی است. آزمون جی مت مهارت های لازم برای دانشجویان فعال در حوزه مدیریت امور مالی، اقتصادی و اجرایی را بررسی می کند. از این رو، حداقل نمره قابل قبول را مراکز آموزشی و دانشگاه ها بر اساس برنامه های آموزشی خود تعیین می کنند.
مراکز معتبرتر نمره ۶۰۰ تا ۷۰۰ را پذیرش می کنند. این آزمون در برخی مراکز به صورت کامپیوتری و از طریق اینترنت و در تعداد بسیار محدودی از مراکز به صورت کاغذی انجام می شود. تفاوت بعدی در حجم آن است. به عنوان نمونه در تافل نگارش حجمی بین ۳۵۰ تا ۵۰۰ کلمه کافی است در حالیکه در آزمون GMAT کمتر از ۵۰۰ کلمه کفایت نمی کند. بنابراین علاوه بر تحلیل و نگارش ، سرعت تایپ کردن متقاضی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

جهت تماس با شرکت گواگزم با شماره 36659412-021 تماس حاصل نمایید.

آزمون بین المللی GMAT آزمون GMAT آزمون GMAT

آزمون GMAT چیست؟، انواع آزمون GMAT

در آزمون GMAT تحلیل و نگارش، سرعت تایپ کردن متقاضی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. امتحان هر متن ارزیابی می شود. اولی یک برنامه نرم افزاری پیشرفته است که به تحلیل نگارش خلاقانه و ارزیابی خطاهای دستوری و املایی می پردازد در حالیکه دومی انسان است و توانایی متقاضی را در نحوه دسته بندی و پرورش و نظم دادن به دیدگاه ها و چگونگی ارائه آنها می سنجد.
هر دو ممتحن بین ۰ تا ۶ که می تواند تا نیم تقسیم شود نمره می دهند. در صورت اختلاف بیش از یک امتیاز یک انسان دیگر به عنوان امتحان سوم نیز به کار نمره می دهد و سپس متوسط این نمرات به عنوان نمره نهایی این نگارش و متوسط دو متن مختلف به عنوان نمره نهایی این بخش اعلام می شود.
پس از این بخش، نوبت به آزمون Verbal یا شفاهی می رسد ( ۴۱ سوال و ۷۵ دقیقه زمان ) .


قسمت های مختلف آزمون Verbal در آزمون جی مت

۱) Sentence Correction
۲) Critical Reasoning
۳) Reading Comprehension


در مجموع آزمون GMAT به ارزیابی سطح دانش متقاضی در حوزه های مرتبط با فهم عمیق تر زبان انگلیسی نظیر مبحث گرامر زبان انگلیسی، ارزیابی یک استدلال و درک مطلب می پردازد. در بخش Quantitative 37 سوال و ۷۵ دقیقه زمان سوال های مربوط به Data Sufficiency و Problem Solving ارائه می شود. و در این بخش شیوه اندیشه و استدلال متقاضی ارزیابی می شود.

آزمون GMAT درمجموعه goexam با نمره تضمینی همه روزه ( با تعیین وقت قبلی ) برگذار می شود .

ثبت نام آزمون GMAT در گواگزم چگونه است؟

برای شرکت در این آزمون باید یک سری مقررات را رعایت کنید که در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.
این مراحل را می توانیم در 2 بخش تقسیم بندی کنیم:
بخش اول: شرایط قبل آزمون که شامل تجهیزات و محل آزمون و … می باشد.
بخش دوم: ملزومات ثبت نام و اجرای آزمون می باشد.

مشاوره

تضمین قبولی شما در آزمون GMAT بر عهده ما می باشد لذا در تمامی بخش ها بالاترین نمرات کسب می گردد.

نمونه مدارک دریافت شده

و نكته آخر

براي ما مهم است كه شما آينده و مسير خود را بشناسيد و بتوانيم در اين مسير همراه شما باشيم.

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا