آزمون Ielts Academic Online

چرا مهاجرت در Goexam

اولين و مهم ترين تفاوت خدمات ما با مراكز ديگر هميشه در دسترس بودن براي پاسخ به سوالات متقاضي است. شما با انتخاب موسسه ما يك پشتيبان خواهيد داشت كه از طريق شماره واتس آپ مي توانيد ارتباط مستقيم داشته باشيد و تمام ابهامات خود را برطرف كنيد.

مشاوران GoExam پاسخگوی شما هستند

 آزمون آیلتس چیست؟

IELTS مخفف International English Testing System یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی است. در بسیاری از دانشگاه­‌ها همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا، شرکت­‌ها و ارگان­‌های حرفه ه­ایی مانند GMC و NMC، مسئولان مهاجرت و مؤسسات دولتی در سراسر جهان، آزمون آیلتس را به عنوان معیاری در نظر می­‌گیرند که میزان تسلط و مهارت افراد به زبان انگلیسی را نشان می­‌دهد. داوطلبان در این آزمون چهار توانائی Writing ،Reading ،Listening و Speaking ارزیابی میشوند و در بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند.

آزمون آیلتس چیست؟ آزمون ilets یکی از آزمون‌ های بین المللی برای کسانی است که قصد تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت را دارند.((آزمون ielts academic online))

آزمون آنلاین آیلتس یا Ielts Academic Online چیست؟

آیلتس (IELTS) یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان است که برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های خارجی را دارند، الزامی است. این آزمون توسط سازمان بین‌المللی آیلتس (IELTS) ارائه می‌شود و در بیش از ۱۴۰ کشور جهان برگزار می‌شود.

آزمون آیلتس دارای دو نوع مختلف است:

    • آزمون آیلتس عمومی (General IELTS)

این آزمون برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان در سطح مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد و دکترا هستند، طراحی شده‌­است. همچنین برای کسانی که مایل به کار در حرفه‌­های خاص مانند پزشکی یا دندان‌پزشکی هستند، ضروری است تا در این امتحان شرکت کنند.

  • آزمون آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)

آزمون آکادمیک برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های خارجی دارند و همچنین برای افرادی که قصد شغلی در کشورهای خارجی را دارند، الزامی است.

آزمون-آیلتس-چیست؟تفاوت-آزمون-ایلتس-جنرال-با-آزمون-آکادمیک((آزمون-ielts-academic-online))--

با توجه به شرایط پاندمی کرونا، بسیاری از مراکز آموزش زبان و آزمون‌دهی آیلتس به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این روش آموزش و آزمون‌دهی بسیار مفید برای افرادی است که به دلایل مختلف نمی‌توانند به صورت حضوری در کلاس‌ها شرکت کنند.

برای آماده شدن برای آزمون آیلتس، بهتر است از منابع معتبر و کتاب‌های درسی مناسب استفاده کنید و همچنین با مشاهده نمونه سوالات و آزمون‌های پیشین، خود را برای شرکت در آزمون آماده کنید. در نهایت، برای شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک انلاین، باید به سایت رسمی سازمان بین‌المللی آیلتس (IELTS) مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن‌های معتبر دیگر نیز ثبت‌نام کنید.

ثبت نام آیلتس آنلاین (Ielts Academic Online) در گواگزم چگونه است؟

برای شرکت در این آزمون باید یک سری مقررات را رعایت کنید که در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.
این مراحل را می توانیم در 2 بخش تقسیم بندی کنیم:
بخش اول: شرایط قبل آزمون که شامل تجهیزات و محل آزمون و … می باشد
بخش دوم: ملزومات ثبت نام و اجرای آزمون می باشد.

آزمون آیلتس چیست؟(مراحل آزمون Ilets Academic online , ثبت نام)

مشاوره

تضمین قبولی شما در آزمون آیلتس آنلاین بر عهده ما می باشد لذا در تمامی بخش ها بالاترین نمرات کسب می گردد.

نمونه مدارک دریافت شده

و نكته آخر

براي ما مهم است كه شما آينده و مسير خود را بشناسيد و بتوانيم در اين مسير همراه شما باشيم.

اسکرول به بالا